Psikolog Ebrar Sabak

Psikolog Ebrar Sabak

Ebrar Sabak, Psikoloji lisans eğitimi İstanbul Sabahattin Zaim üniversitesinde yüksek onur derecesi ile tamamladı. Lisans yıllarından bir çok farklı klinik stajına ek olarak Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi & Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde yatılı servis ve polikliniklerinde stajlarını tamamladı. 2020 yılında başladığı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde rotasyon grubunda gönüllü olarak hala devam etmektedir. Lisans yıllarından itibaren çok sayıda eğitim aldı. Bunlardan bazıları: Cinsel Terapi Eğitimi, Şema Terapi Eğitimi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, MMPI, Psikodinamik Psikoterapi Eğitimleridir.  Bu eğitimlerin detaylı listesine kişisel web sitesinde bulunan “Hakkımda” kısmından ulaşabilirsiniz. Şu an yetişkinlere psikoterapi hizmeti vermektedir. Varoluşçu Akademi bünyesinde varoluşçu psikoterapi eğitimlerine devam etmektedir. Bireysel seanslarını sürdürmekle birlikte sosyal sorumluluk projesi kapsamında da haftanın bir günü danışan görmektedir.

2020 yılında İnsanca Akademi Eğitim Danışmanlık’ı kurdu. İki yılı aşkın süredir psikoloji, sanat, bilim, sosyal bilimler üzerine eğitimler ve etkinlikler organize ediyor. Şimdiye dek çatısı altında 600’den fazla gönüllü, 200’den fazla uzman ve 40.000’den fazla öğrenci barındıran İnsanca Akademi kendi projesi olup kendisi hem kurucu hem de genel koordinatörü olarak Akademi bünyesinde çalışmaktadır. İnsanca Akademi bünyesinde Film Okumaları, Webinarlar, Eğitimler, Seminerler düzenlemektedir.

Ebrar Sabak, 2017 yılında yılında ilk resim sergisini düzenleyerek eserlerini sanat severlerle buluşturdu. Beş yıllık süre içinde bir çok koleksiyon ve eser üretti. 2022 yılı itibari ile “Varoluş” koleksiyonu üzerinde çalışmaktadır.